Saldās uzkodas, Marmelāde un Ievārījumi

Ievārījums un marmelāde

Jebkurš, kas ir pavadījis bērnību laukos pie vecmāmiņas, ar baudu atceras, kā tika ēsta garda paštaisītā zapte. Uz katra galda bija dabisks ievārījums un marmelāde no dažādiem augļiem un ogām. Šāds konfekšu un cepumu aizvietojums ne tikai apmierināja nepieciešamību pēc saldumiem, bet arī bija ļoti noderīgs.

Lauku ievārījuma garša ievērojami atšķiras dabisko produktu dēļ. Mūsu interneta veikals Pievedums.lv ar prieku piedāvā plašu dažādu ievārījumu un marmelāžu veidu asortimentu par pieejamām cenām.

Ar mīlestību audzēti un atlasīti augļi un ogas ir saglabājušas sevī visas noderīgās vielas, savukārt ar laiku pārbaudītās konservēšanas receptes ir nodrošinājušas produktam lauku māju garšu. Mūsu veikals nodrošina bezmaksas zemnieku produktu piegādi Rīgā un visā Latvijas teritorijā. Mūsu ievārījums – tās ir rūpes par veselīgu uzturu ar bērnības garšu! Piedāvājumā ir īsts mājas ievārījums, kas pagatavots pēc tradicionālajām nacionālajām receptēm no svaigām ogām, kas salasītas Latvijas mežos. Gluži kā bērnībā – liela baltmaizes šķēle, sviests un gards ievārījums pa virsu.