Olas

Zemnieku olas

Ja jūs jau esat pamēģinājuši māju olas, tad zināt, ka tas ir pavisam kas cits nekā veikalā nopērkamās olas. Lauku olas ir ar ļoti dzeltenu dzeltenumu, tās ir lielas un ar īpaši izteiktu garšu. Šādas olas sastāvā ir visi vitamīni un mikroelementi, kas ir nepieciešami cilvēka attīstībai un pilnvērtīgai dzīvei. Un tas viss – pateicoties dabiskai barībai, ko zemnieki izmanto vistu barošanā. Šādām olām ir dabiska garša un aromāts.

Iegādājoties zemnieku olas, ir jābūt uzmanīgam, jo šāda veida produkti var netikt pakļauti nepieciešamajai apstrādei. Piemēram, ja vista bija veca vai slima, olas, kuras tā dēja, var būt arī inficētas, gluži tāpat kā šādas vistas gaļa. Taču ar mūsu zemniekiem tā nenotiek: mūsu ražotāji rūpīgi seko līdzi putnu veselības stāvoklim, tāpēc iespēja iegādāties sliktas olas ir īpaši maza. Turklāt arī mēs paši regulāri veicam kvalitātes analīzi gadījumā, ja atrodam bojātas preces, un brīdinām par to zemniekus. Savukārt klientiem tiek nogādātas tikai augstākās kvalitātes olas, turklāt pilnībā bez maksas.

Ne vienmēr vajag doties uz laukiem, lai iegādātos zemnieku olas – iegādāties zemnieku produkciju var daudzos Rīgas rajonos. Lauku olu cena nav dārga. Par to iespējams pārliecināties mūsu mājaslapā.