Esam uzņēmums, kas piedāvā svaigus Latvijā ražotus pārtikas produktus ar bezmaksas piegādi līdz pat Jūsu mājokļa durvīm. Tirgū darbojamies jau vairākus gadus un esam izveidojuši plāšu lojālo klientu loku.

Piegādājam Rīgā, kā arī visā Pierīgā, Olainē, Bauskā, Valmierā, Jūrmalā, Cēsīs un uz vairākām citām vietām. Rīgas robežās piegādi veicam nākamajā darba dienā, ārpus Rīgas vienojamies par piegādes laikiem.

Atbalstām Latvijas ražotājus, sadarbojamies ar vairāk nekā 100 zemnieku saimniecībām un mājražotājiem un piedāvājam vairāk nekā 400 dažādu produktu.

Bērni ir Latvijas lielākā vērtība, tādēļ sadarbojamies ar Latvijas Goda ģimeni piedāvājot daudzbērnu ģimenēm iegādāties mūsu produktus lētāk.

Rūpīgi atlasam produktus, katru produktu novērtējam un garšojam paši, lai Jums būtu vislabākā izvēle. Daži produkti tiek izgatavoti īpaši Jums pēc mūsu speciāla pasūtījuma. Piemēram, mūsu piedāvātais svaigpiens tiek slaukts vakarā un no rīta tas jau stāv pie Jūsu durvīm!

Mūsu pakalpojumus izmanto:

- visi, kam laiks ir dārgs un kas nevēlas to tērēt, stāvot garās rindās veikalā;
- tie, kas brīvo laiku pavada pie dabas un vēlas saņemt svaigu, kvalitatīvu, Latvijā ražotu produkciju savā vasarnīcā;
- jaunās māmiņas, lai atvieglotu savas ikdienas rūpes;
- darbā aizņemtie cilvēki, kas vēlas saņemt produktus darba laikā darbavietā vai uz mājām;
- cilvēki ar īpašām vajadzībām, kuriem produktus piegādājam ne tikai līdz dzīvokļa durvīm, bet pat palīdzam ielikt tos ledusskapī;
- vecāka gadagājuma cilvēki, kam grūti atnest no veikala smagus iepirkumus;
- ārzemnieki, kuri vēlas izbaudīt garšīgus Latvijas produktus no laukiem.

Mēs cienām un augsti novērtējam savus pastāvīgos klientus un priecājamies par katru jauno klientu, cenšoties būt noderīgi.